Jau ketvirtoji PRAKTIKŲ DIENA kviečia reguliavimo ir kokybės sričių profesionalus dalintis patirtimi, diskutuoti ir mokytis vieniems iš kitų.
Visą dieną skirsime KOSMETIKOS GAMINIAMS. Kalbėsime apie ženklinime ir reklamoje naudojamus teiginius bei jų pagrindimą, tipines klaidas ir gerąją praktiką, padedančią tinkamai komunikuoti ir pagrįsti gaminių privalumus ir poveikį. Pristatysime, analizuosime ir aptarsime REALIUS PRAKTINIUS ATVEJUS.
Patirtimi dalinsis net 9 pranešėjai: kompetentingų institucijų specialistai, ekspertai, tyrimus atliekančių įmonių ir verslo atstovai,
kasdien susiduriantys su kosmetikos gaminių ženklinimu ir reklama.
KVIEČIAME prisijungti ir Jus!
Kada? 2024 m. balandžio 25 d.
(ketvirtadienis)
Kam? Produktų kūrėjams, kokybės, rinkodaros ir pardavimų profesionalams bei siekiantiems jais tapti
Kur? Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel & Business Centre, Oreivių 32, Vilnius

Programa

Laikas
Pranešimai
9.30 – 10.00
Pasisveikinimo kava ir registracija
10.00 – 10.10
Praktikų dienos atidarymas Jurga Rimkė, INTRA VIRES vadovė
10.10 – 10.40
Įvadas į temą: kosmetikos gaminių teiginių tipai ir jų atitikties kriterijai Jurga Rimkė, INTRA VIRES vadovė ir reguliavimo ekspertė
10.40 – 11.25
Reikalavimai reklamai. Kosmetikos gaminių reklama, kaip nepaslysti? Inga Grinevičė, VVTAT nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyriaus vedėja
11.25 – 12.00
Kosmetikos gaminių deklaruojamo veiksmingumo teiginius pagrindžiantys įrodymai Regina Burbienė, NVSC produktų vertinimo skyriaus patarėja
12.00 – 12.45
Bendri pietūs viešbučio restorane
12.45 – 13.30
Teiginių pagrindimas instrumentiniais ir efektyvumo tyrimais Oksana Pečeliūnienė, SEKARGAS HAMILTON ne maisto produktų kokybės ekspertė
13.30 – 14.00
Tyrimai produktų gyvavimo cikle: klausti ar kliautis nuojauta? Dovilė Končak, RAIT group generalinė direktorė
14.00 – 14.30
Kosmetikos gaminių tyrimai, atliekami NVSPL: (1) nuo ėminio iki rezultato; (2) kosmetikos gaminiai mikrobiologo akimis Toma Petrulionienė, NVSPL cheminių tyrimų skyriaus vedėjo pavaduotoja. Irina Iljina, NVSPL mikrobiologinių tyrimų skyriaus ne maisto medžiagų ir gaminių poskyrio specialistė
14.30 – 14.45
Kavos pertraukėlė
14.45 – 15.15
Kas slepiasi kosmetikos gaminių reklamose: realūs pažadai ar tik geri norai? Simona Kairienė, MATH SCIENTIFIC odos priežiūros produktų kūrimo vadovė
15.15 – 15.45
Teiginiai apie kosmetikos gaminius ir reklama. Kodėl svarbu pagrįstumas? Greta Obadauskaitė, advokatų kontoros TRINITI JUREX vyresnioji teisininkė
15.45 – 16.00
Klausimai, atsakymai, diskusijos
Organizatorius pasilieka teisę, esant poreikiui, keisti programą.

Pranešėjai

Inga Grinevičė VVTAT nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyriaus vedėja

Turinti ilgametę patirtį nagrinėjant Reklamos įstatymo bei Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pažeidimus, rengiant mokymus verslininkams. Aktyviai dalyvauja rengiant įstatymų pataisas, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) gaires reklamos ir nesąžiningos komercinės veiklos srityje.

Regina Burbienė NVSC produktų vertinimo skyriaus patarėja

Regina yra gydytoja-higienistė ir jau daug metų dirba kosmetikos gaminių saugos priežiūros srityje. Dalyvauja rengiant nacionalinius ir ES teisės aktus kosmetikos gaminių tiekimo rinkai reguliavimo klausimais.

Oksana Pečeliūnienė SEKARGAS HAMILTON ne maisto produktų kokybės ekspertė

Kasdienos pareigos apima klientų konsultavimą, reikiamų tyrimų ir metodikų parinkimą, remiantis teisės aktais bei gerąja praktika. Yra sukaupusi 20 metų darbo laboratorijoje patirtį, dirbant su maisto, kosmetikos, pakuočių ir aplinkos mėginiais ir vertinant įvairių produktų savybes. Todėl puikiai supranta apie laboratorinių tyrimų svarbą tiek užtikrinant ir palaikant kokybę gamyboje, tiek ir naujų produktų įvedimo į rinką metu.

Dovilė Končak RAIT group generalinė direktorė

Turi ilgametę patirtį rinkos ir socialinių tyrimų konsultavimo ir įgyvendinimo srityje. Šiuo metu yra atsakinga už Baltijos šalyse, Švedijos ir Danijos rinkose veikiančių padalinių sklandaus darbo ir plėtros užtikrinimą, naujų kompanijų esamose bei naujose rinkose paiešką ir įsigijimą (M&A), skirtingų verslų konsultavimą verslo iššūkių sprendimų klausimais, taikant duomenų įgalinimo principus.

Toma Petrulionienė NVSPL cheminių tyrimų skyriaus vedėjo pavaduotoja

Turi daugiau nei 10 metų laboratorinio darbo patirtį, specializacija: analitiniai chromatografiniai metodai, jų kūrimas, pritaikymas, validacija ir akreditacija.
Toma taip pat yra Valstybinio mokslinių tyrimų instituto Fizinių ir technologijos mokslų centro 4 kurso doktorantė, gilina žinas chromatografinių - masių spektrometrinių metodų taikymo srityje.

Irina Iljina NVSPL mikrobiologinių tyrimų skyriaus ne maisto medžiagų ir gaminių poskyrio specialistė

Daugiau nei 10 metų darbo patirtis mikrobiologijos laboratorijoje, dirbant su kosmetikos produktais, medicinos priemonėmis, dezinfekantų efektyvumo tyrimais, farmacijos produktais. Kasdienis darbas reikalauja analizuoti ir vertinti tyrimų rezultatus, siekiant užtikrinti visuomenės sveikatos saugą.

Simona Kairienė MATH SCIENTIFIC odos priežiūros produktų kūrimo vadovė

Pagrindinis Simonos fokusas MATH SCIENTIFIC ilgus metus buvo ir išlieka kosmetikos gaminių kūrimas ir kokybė. Šiuo metu įmonėje dar kuruoja ir B2B sektoriaus veiklas.

Greta Obadauskaitė Advokatų kontoros TRINITI JUREX vyresnioji teisininkė

Specializuojasi intelektinės nuosavybės teisės srityje ir per daugiau nei 10 metų profesinę praktiką yra sukaupusi reikšmingą patirtį atstovaujant klientams teisminiuose ginčuose, konsultuojant juos dėl autorių teisių, prekių ženklų, patentų ir kitų intelektinės nuosavybės objektų apsaugos klausimais Ji taip pat jau ne vienerius metus dirba su reklamos, vartotojų, visuomenės informavimo teisės projektais.

Jurga Rimkė INTRA VIRES reguliavimo ekspertė

Daugiau nei 20 metų dirba kosmetikos ir ne maisto gaminių reguliavimo srityje. VU yra baigusi gydomosios medicinos studijas, kvalifikaciją kėlė Briuselio Vrije universitete (VUB). Profesinę karjerą pradėjo ir plėtojo dirbdama tarptautinėse kompanijose, tarp kurių P&G ir Reckitt Benckiser. Jau 14 metų vadovauja INTRA VIRES komandai, konsultuoja įmones, veda mokymus.

Dalyvio mokestis:
 119 Eur + PVM
Registracija į renginį gali būti stabdoma anksčiau, užsipildžius visoms dalyvių vietoms.
Registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.
Sąskaitą atsiųsime po renginio registruojantis nurodytu el. paštu.

Jei kilo klausimų dėl registracijos, susisiekite su mumis el. paštu info@intravires.eu ar telefonu +370 607 44046.

 

 

Narystės ir pažymėjimai