Jau trečią kartą rengiama PRAKTIKŲ DIENA kviečia savo srities profesionalus dalintis patirtimi, diskutuoti ir mokytis vieniems iš kitų.
Ši diena skirta MAISTO SRIČIAI. Kalbėsime apie ženklinimą ir reklamą, tipines klaidas ir gerąją praktiką, padedančią tinkamai komunikuoti produktų privalumus ir išskirtinumus. Pristatysime, analizuosime ir aptarsime REALIUS PRAKTINIUS ATVEJUS. Patirtimi dalinsis šios srities ekspertai, kompetentingų institucijų atstovai ir gamintojai, kasdien susiduriantys su maisto produktų ženklinimu ir reklama.
KVIEČIAME prisijungti ir Jus.
Kada? 2023 m. spalio 19 d.
(ketvirtadienis)
Kam? Atsakingiems už produktų atitiktį rinkoje specialistams, produktų kūrėjams, platintojams, pardavimo bei rinkodaros atstovams
Kur? Park Inn by Radisson Vilnius Airport
Oreivių 32, Vilnius

Programa

Laikas
Pranešimai
9.30 – 10.00
Pasisveikinimo kava ir registracija
10.00 – 10.15
PRAKTIKŲ DIENOS atidarymas
10.15 – 10.45
Ar galima taip rašyti? Edita Rubinienė, INTRA VIRES reguliavimo ekspertė
10.45 - 11.15
Super maistas su kanapėmis Tadas Brazdauskas, ALLIVE EUROPE produkto atitikties vadovas
11.15 – 12.00
Derinama Valstybinė kalbos inspekcija
12.00 – 13.00
Bendri pietūs PARK INN restorane
13.00 – 13.30
Ženklinimas ir reklama. Objektyvu vs subjektyvu Margarita Čėglienė, DANONE NORDICS AND BALTICS viešųjų ryšių ir reglamentavimo vadovė Baltijos šalims
13.30 - 14.10
Reklama ir (ne) sąžininga komercinė veikla. Kaip nepaslysti? Inga Grinevičė, VVTAT nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyriaus vedėja
14.10 – 14.30
Kavos pertraukėlė
14.30 – 15.00
Pirkti ar nepirkti: vartotojų įpročiai maisto sektoriuje Dovilė Končak, RAIT group generalinė direktorė
15.00 - 15.30
Klausimai, atsakymai, diskusijos

Edita Rubinienė INTRA VIRES reguliavimo ekspertė

Konsultuoja, pataria ir padeda paženklinti maisto produktus ir papildus Baltijos ir kitose šalyse. Organizuoja atvirus ir vidinius mokymus maisto ir maisto papildų ženklinimo, reklamos ir kitomis susijusiomis temomis.

Edita 10 metų patirtį sukaupė skaitydama paskaitas Vilniaus kolegijoje maisto technologijų tema, įgijo žinių maisto kokybės politikos formavime dirbdama Žemės ūkio ministerijoje, dalyvavo biotechnologinės farmacijos gamybos kokybės užtikrinime UAB „Biotechpharma“.

Tadas Brazdauskas ALLIVE EUROPE produkto atitikties vadovas

Tadas jau daugiau nei 8 metus dirba vienoje didžiausių Europoje ekologiškų pluoštinių kanapių sėklų perdirbimo įmonėje Allive Europe. Kuruoja didmeninės ir mažmeninės prekybos maisto produktų atitikties ir ženklinimo klausimus, importui/eksportui keliamus reikalavimus įvairiose pasaulio rinkose ir padeda įmonei sėkmingai įgyti maisto saugą ir kokybę patvirtinančius sertifikatus.

Turi maisto mokslo ir saugos magistro laipsnį KTU, profesinės patirties įgijo stažuotėje Ispanijoje.
Tadas juokauja, kad parduotuvėje šiek tiek ilgiau užtrunka, nes produktų etikečių skaitymas – tai jau profesinė „liga“, o „gudrybės“ paženklinti produktą kūrybiškiau – žavi.

Margarita Čėglienė DANONE NORDICS AND BALTICS viešųjų ryšių ir reglamentavimo vadovė Baltijos šalims

Maisto teisės ekspertė. Daugiau nei 20 metų dirba maisto pramonėje (maisto papildai, specialios paskirties maisto produktai, kūdikių maistas, pieno produktai, negyvūninės kilmės maisto produktai). Ilgametė patirtis tarptautinėse įmonėse Nestle, Danone ir maisto kontrolės tarnyboje. Šiuo metu ji yra maisto gamintojo partnerė maisto teisės klausimais.

Margarita baigusi Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto visuomenės sveikatos studijas.

Inga Grinevičė VVTAT nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyriaus vedėja

Turinti ilgametę patirtį nagrinėjant Reklamos įstatymo bei Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pažeidimus, rengiant mokymus verslininkams. Aktyviai dalyvauja rengiant įstatymų pataisas, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) gaires reklamos ir nesąžiningos komercinės veiklos srityje.

Dovilė Končak RAIT Group generalinė direktorė

Turinti ilgametę patirtį rinkos ir socialinių tyrimų konsultavimo ir įgyvendinimo srityje. Šiuo metu mano pagrindinės atsakomybės apima Baltijos šalyse, Švedijos ir Danijos rinkose veikiančių padalinių sklandaus darbo ir plėtros užtikrinimą, naujų kompanijų esamose bei naujose rinkose paiešką ir įsigijimą (M&A), skirtingų verslų konsultavimą verslo iššūkių sprendimų klausimais, taikant duomenų įgalinimo principus.
Mano profesinė ir asmeninė patirtis, sprendžiant verslo rizikas, vidines įmonių krizes, skirtingų komandų konkuravimo ir kolaboravimo bei naujų kompanijų įsigijimo klausimus gali padėti Jums pasiekti tvarius verslo rezultatus. Vadovaudamasi empatiškos lyderystės principais ir įgyta įmonių vidinių krizių valdymo patirtimi, konsultuoju skirtingų sektorių įmones, taikydama ne tik teorinius, bet ir sukauptus praktinius modelius.

Dalyvio mokestis – 89 eurai + PVM

Jei kilo klausimų dėl registracijos, susisiekite su mumis el. paštu info@intravires.eu ar telefonu +370 607 44046.

Narystės ir pažymėjimai