Metų renginių ir seminarų sezoną užbaigė PRAKTIKŲ DIENA ŽALIEMS

Šių metų mūsų renginių ir mokymų sezoną užbaigė PRAKTIKŲ DIENA ŽALIEMS, skirta kosmetikos verslo naujokams. Tai iki 10 žmonių grupės formatas, su kuriuo startavome prieš pusmetį. Jis patinka ir mūsų „studentams“, ir mūsų komandai!

 

Su  pagrindiniais reikalavimais, taikomais kosmetikos gaminiams Europos Sąjungoje, supažindino Jurga Rimkė, @INTRA VIRES vadovė ir šios srities ekspertė, sukaupusi įvairiapusę, daugiau nei 20 metų patirtį.  PRAKTIKŲ DIENOS dalyviai sužinojo apie rinkos dalyviams tenkančias prievoles, ženklinimą, notifikavimą, sudedamosioms medžiagoms taikomus draudimus ir apribojimus, reklamą ir daugelį kitų aktualių dalykų, patys bandė praktiškai pritaikyti žinias ir atskirti kosmetikos gaminius nuo kitų kategorijų gaminių, diskutavo apie atsakomybę ir rizikas kylančias dirbant su tiekėjais iš trečiųjų šalių, išsinešė namo daug naudingų patarimų ir nuorodų.

 

Kol kas įvadinius mokymus rengiame tik kosmetikos gaminių reguliavimo tema, bet kitąmet planuojame pasiūlyti ir kitų temų. Sekite mūsų naujienas arba rašykite mums!

 

Toliau skaitykite

Narystės ir pažymėjimai