PRAKTIKŲ DIENA – tai naujas formatas, kviečiantis dalintis patirtimi, diskutuoti ir mokytis vieniems iš kitų.
Visa diena skirta VIENAI AKTUALIAI TEMAI – šį kartą kalbėsime apie teiginių naudojimą maisto produktų ir papildų ženklinime, tipines klaidas, povandeninius akmenis ir gerąją praktiką, padedančią tinkamai komunikuoti produkto privalumus ir išskirtinumą vartotojui. Nors produktų ženklinimo ir reklamos reikalavimai iš pirmo žvilgsnio nėra sudėtingi, bet jų taikymas praktikoje dažnam tampa tikru iššūkiu.
Pristatysime, analizuosime ir aptarsime REALIUS PRAKTINIUS ATVEJUS 360° – patirtimi dalinsis skirtingų sričių profesionalai, susiduriantys su teiginių naudojimu: kompetentingų rinkos priežiūros institucijų atstovai, gamintojai, importuotojai, kūrybininkai, teisininkai ir reguliavimo srities praktikai.
KVIEČIAME prisijungti ir Jus.
Kada? 2022 m. spalio 20 d.
(ketvirtadienis)
Kam? Produktų kūrėjams, kokybės, rinkodaros ir pardavimo atstovams
Kur? Radisson BLU Hotel Lietuva
Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Programa

Laikas
Pranešimai
9.00 – 10.00
Pasisveikinimo kava ir registracija
10.00 – 10.15
Praktikų dienos atidarymas Jurga Rimkė, INTRA VIRES vadovė, reguliavimo ekspertė
10.15 – 11.00
Reikalavimai reklamai. Nesąžininga komercinė veikla. Kaip nepaslysti? Naujienos teisiniame reguliavime. Inga Grinevičė, VVTAT nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyriaus vedėja
11.00 – 11.30
Praktikų akimis: teiginiai maisto produktų ir papildų ženklinime Edita Rubinienė, INTRA VIRES reguliavimo ekspertė
11.30 – 12.00
Maisto papildų reklama: ką lemta žinoti pirkėjui? Kęstutis Baušys, Forever Living Products Baltics direktorius
12.00 – 13.00
Bendri pietūs Radisson BLU Hotel Lietuva
13.00 – 13.30
Maisto ženklinimas. Naujos tendencijos. Galimybės. Olga Barkovska, VMVT Maisto skyriaus vyriausioji specialistė – valstybinė maisto produktų inspektorė
13.30 – 14.00
Kodėl frazė „Mums tiesiog reikia pakuotės“ neveikia? Laura Arlauskė, Impress kūrybos vadovė
14.00 – 14.30
Kaip vertinami teiginiai prekių ženklų registravimo procedūroje? Aušra Pakėnienė, AAA Law partnerė, patentinė patikėtinė
14.30 – 15.00
neTeisingo ženklinimo kaina Laura Kaziukonienė, prekių ženklo Super Garden įkūrėja ir vadovė
15.00 - 15.30
Atsisveikinimo kava ir baigiamosios diskusijos

Pranešėjai

Inga Grinevičė VVTAT nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyriaus vedėja

Turinti ilgametę patirtį nagrinėjant Reklamos įstatymo bei Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pažeidimus, rengiant mokymus verslininkams. Aktyviai dalyvauja rengiant įstatymų pataisas, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) gaires reklamos ir nesąžiningos komercinės veiklos srityje.

Edita Rubinienė INTRA VIRES reguliavimo ekspertė

Konsultuoja, pataria ir padeda paženklinti maisto produktus ir papildus Baltijos ir kitose šalyse. Organizuoja atvirus ir vidinius mokymus maisto ir maisto papildų ženklinimo, reklamos ir kitomis susijusiomis temomis.

Edita 10 metų patirtį sukaupė skaitydama paskaitas Vilniaus kolegijoje maisto technologijų tema, įgijo žinių maisto kokybės politikos formavime dirbdama Žemės ūkio ministerijoje, dalyvavo biotechnologinės farmacijos gamybos kokybės užtikrinime UAB „Biotechpharma“.

Kęstutis Baušys Forever Living Products Baltics direktorius

Pardavimų ir rinkodaros srityje dirba nuo 1995 m.
Nuo 2003 m. UAB „Forever Living Products Baltics" direktorius. Karjeros pradžioje dirbo naftos kompanijoje „ExxonMobil“ ir rūpinosi automobilių sveikata. Ilgainiui „pakilo aukščiau“ ir dabar rūpinasi, kad žmonės geriau atrodytų ir geriau jaustųsi. Yra įsitikinęs, kad posakyje „Ką valgai, toks esi“ yra daug tiesos.

Olga Barkovska VMVT Maisto skyriaus vyriausioji specialistė – valstybinė maisto produktų inspektorė

Olga baigusi Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto visuomenės sveikatos studijas.
Specialistė turi ilgametę patirtį maisto papildų kontrolės, notifikavimo, ženklinimo srityse. Konsultuoja maisto verslo atstovus ir veda mokymus maisto papildų notifikavimo, ženklinimo klausimais, o taip pat ir inspektuoja įmones.

Laura Arlauskė Impress kūrybos vadovė

16 metų patirtis teikiant ir įgyvendinant kūrybinius rinkodaros sprendimus įmonėms ir prekės ženklams. Kuriu tam, kad kiti pamatytų, įsigytų ir pamiltų tai, ką sukūrėte jūs.

Aušra Pakėnienė AAA Law partnerė, patentinė patikėtinė

Specializuojasi prekių ženklų ir dizaino teisių apsaugoje ir gynime, konsultuoja klientus dėl intelektinės nuosavybės apsaugos ir dalyvauja ginčuose, ginant teises į ją. Klientai vertina Aušrą dėl puikaus savo srities išmanymo, analitinio loginio mąstymo ir sąžiningo jų interesų atstovavimo. Kolegos vadina ją „prekių ženklų guru“.

Aušra turi daugiau nei 20 metų patirtį registruojant prekių ženklus ir pramoninį dizainą, ruošiant atsakymus į patentų biurų ekspertų paklausimus, konsultuojant klientus intelektinės nuosavybės teisių apsaugos ir gynimo klausimais, atstovaujant ginčuose dėl prekių ženklų, dizaino ir išradimų patentų Valstybiniame patentų biure, Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje ir teismuose.

Laura Kaziukonienė Prekių ženklo Super Garden įkūrėja ir vadovė

Lauros vadovaujama UAB „Geld Baltic“, 2016 m. pradėjo gaminti liofilizuotus (šaltyje džiovintus) vaisius, uogas bei daržoves. Šiandien gaminių asortimente ir šaltyje džiovintas sūris, ir ledai, ir kiti netikėti produktai. Verslo idėją Laurai padiktavo jos vaikai, kurie iki šiol yra griežčiausi gaminių vertintojai ir kritikai. Įmonei teko susidurti su daugeliu iššūkių, kol tapo savo srities rinkos lydere, išsiskiriančia inovatyvia gamyba, išskirtinių produktų pristatymu rinkai ir puikia komunikacija su vartotojais.


Dalyvio mokestis – 79 eurai + PVM

Jei kilo klausimų dėl registracijos, susisiekite su mumis el. paštu info@intravires.eu ar telefonu +370 607 44046.

 

 

Narystės ir pažymėjimai