Nuo 2021-07-03 papildomi ženklinimo reikalavimai asmens higienos gaminiams ir drėgnosioms servetėlėms

Š. m. kovo 17 d. savo naujienose informavome, kad nuo liepos 3 d. atsiranda papildomi ženklinimo reikalavimai asmens higienos gaminiams ir drėgnosioms servetėlėms. Artėjant šiam terminui papildomai informuojame apie tai, kada turi atsirasti papildomas ženklinimas ant produktų.

Pateikimas Lietuvos rinkai iš Lietuvos gamyklų laikomas įvykusiu po Lietuvos gamyklos sandėlyje turimos konkrečios produkto partijos paskyrimo platinti, kuris fiksuojamas pasiūlymu (konkretaus kiekio konkreti kaina) ar susitarimu (sutartis turi būti dėl konkrečių jau pagamintų produktų). Taigi, jeigu gamintojas gamina produktus Lietuvoje ir iki 2021-07-02 Lietuvoje sudaro sutartį dėl konkretaus sandėlyje turimo kiekio už konkrečią kainą perdavimo kitam asmeniui Lietuvoje, laikoma, kad tie produktai pateikti Lietuvos rinkai iki 2021-07-02 – juos galima toliau platinti, parduoti, naudoti, užpildyti ir po 2021-07-02.

Pateikimas Lietuvos rinkai iš ES valstybių narių laikomas įvykusiu po sandėlyje turimos konkrečios produkto partijos paskyrimo platinti, kuris fiksuojamas pasiūlymu (konkretaus kiekio konkreti kaina) ar susitarimu (sutartis turi būti dėl konkrečių jau pagamintų produktų). Taigi, jeigu platintojas ar tiekėjas įsigyja produktus iš ES valstybių narių ir iki 2021-07-02 Lietuvoje sudaro sutartį dėl konkretaus sandėlyje turimo kiekio už konkrečią kainą perdavimo kitam asmeniui Lietuvoje, laikoma, kad tie produktai pateikti Lietuvos rinkai iki 2021-07-02 – juos galima toliau platinti, parduoti, naudoti, užpildyti ir po 2021-07-02.

Pateikimas Lietuvos rinkai iš trečiųjų šalių (ne ES) laikomas įvykusiu po muitinės (išleidimo į laisvą apyvartą) procedūros. Taigi, jeigu platintojas ar tiekėjas įsigyja produktus iš trečių šalių (ne ES) ir iki 2021-07-02 Lietuvoje įvykdo muitinės (išleidimo į laisvą apyvartą) procedūrą, laikoma, kad tie produktai pateikti Lietuvos rinkai iki 2021-07-02 – juos galima toliau platinti, parduoti, naudoti, užpildyti ir po 2021-07-02.

Plačiau apie ženklinimą skaitykite: https://intravires.eu/naujienos/papildomi-zenklinimo-reikalavimai/

Toliau skaitykite

Narystės ir pažymėjimai