Nauja komandos narė – biocidinių produktų reglamentavimo ekspertė

Pristatome Jums mūsų naują komandos narę Žaną Vaičaitienę. Ji kuruos ir dirbs biocidinių produktų srityje. Labai džiaugiamės, kad Žana papildė mūsų kolektyvą ir taip stiprina mūsų komandą.

Ką Žana gali Jums pasakyti apie save?

„Biocidinių produktų reglamentavimo srityje dirbu jau 10 metų. Galiu pasakyti, kad ši sritis yra labai plati ir dinamiška. Biocidinių veikliųjų medžiagų peržiūros programos rėmuose vyksta nuolatiniai pokyčiai ir virsmas, kai galų gale paaiškėja vienos ar kitos veikliosios medžiagos statusas, o nuo to priklauso ir biocidinių produktų likimas ES rinkoje. Mano sukaupta šioje srityje patirtis leidžia man „nardyti“ po tą gilų veikliųjų medžiagų ir skirtingų biocidinių produktų „vandenyną“ ir nepasiklysti. Todėl manau, kad galiu ir jums padėti ir patarti, kaip sudėlioti viską į savo vietas, kaip nesusipainioti ir atskirti cheminius produktus, kaip teisingai ir legaliai pateikti juos rinkoje.“

Sveika atvykusi į mūsų komandą!

 

Toliau skaitykite

Narystės ir pažymėjimai