Kampanija „Saugokite kapsules nuo vaikų“

Visoje Europoje vykdoma kampanija „Saugokite kapsules nuo vaikų“ – tai iniciatyva, kurią skalbiklių pramonės vardu nuo 2012 m. vykdo Tarptautinė muilo, ploviklių ir buitinės chemijos produktų gamintojų asociacija (A.I.S.E.) ir remia platus nacionalinių asociacijų tinklas. Vartotojų švietimas, vaikų sunkiai atidaroma pakuotė ir kitos priemonės įvairiose ES šalyse per 5 metus padėjo sumažinti nepageidaujamų sveikatos incidentų skaičių 30-70 proc.

Skystų skalbiklių kapsulės yra tikrai patogi skalbimo naujovė. Tik nereikia pamiršti, kad toks skalbiklis yra maždaug dvigubai stipresnis už įprastą koncentruotą skystą skalbiklį. Kapsulės sukurtos atlaikyti tam tikrą slėgį ir neištirpti per greitai, tačiau vaikui įsidėjus kapsulę į burną ir ją įkandus, vandenyje tirpus apvalkalas gali plyšti. Į burną patekęs ir nurytas kapsulės turinys gali sukelti stiprų vėmimą ir sudirginimą, bei kitus pažeidimus.

Užtikrinkite, kad vaikas niekada neturėtų progos paimti kapsulę. Laikykite kapsules originalioje, tinkamai uždarytoje pakuotėje vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Ką daryti nelaimingo atsitikimo atveju – čia

Saugaus naudojimo patarimai –čia

Toliau skaitykite

Narystės ir pažymėjimai